To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum użytkowników i dealerów programu Small Business i Bistro.
Forum użytkowników i dealerów programu Small Business i Bistro.

Magazynówka, dokumenty magazynowe - Inwentaryzacja

wielobranzowy - 2011-04-26, 07:34

witam
a czy mozna wydrukowac tylko podsumowanie inwentaryzacji? ostatnia strone wydruku?

bastizg - 2011-04-26, 07:49

wielobranzowy napisał/a:
witam
a czy mozna wydrukowac tylko podsumowanie inwentaryzacji? ostatnia strone wydruku?

W oknie wydruku :
Od linii ....
Do linii .....

grzesiek - 2011-04-26, 07:50

Jeśli mówimy o inwentaryzacji wg towarów czy wg dostaw to możemy stworzyć własny wzór wydruku (formularz) na którym umieścimy trzy ramki: w cenach zakupu, sprzedaży i marża (z podziałem na stawki VAT).
wielobranzowy - 2011-04-26, 08:46

nie mam opcji od lini do lini, bo zaznaczylem towary spacja i mam jedynie drukuj jasne lub szare i w tym przypadku nie idzie?
dantex - 2011-04-26, 09:46

wielobranzowy napisał/a:
nie mam opcji od lini do lini, bo zaznaczylem towary spacja i mam jedynie drukuj jasne lub szare i w tym przypadku nie idzie?

Raporty/Inwentura/Inwentaryzacja wg Towarów

po pobraniu danych F3 druk, wybieramy wzór wydruku, (jeśli nie ma od lini do lini to daj CTRL-F2 pokaż opcje drukowania),
Pzdr

Basia - 2011-04-26, 12:35

Witam,
jeśli na tabeli zastosujemy selekcję poprzez spację lub Ctrl+S, to drukowanie automatycznie przestawia się do sposobu dostosowanego do ustawień czyli z możliwością drukowania Jasne lub Szare, a jeśli w tabeli nie ma ustawionej żadnej selekcji to możemy drukować od linii do linii.

Pozdrawiam
Basia
74-6475961